XTTV Result Service
To get full functionality and best presentation JavaScript must be activated.
VOEB
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
Results
Tournaments
Ranking query
Club Schedule
Search Player
Players entries
Email notification
User:
Password:
remain logged
lost password
Group
Klassen
Results:
Srdjan Atarac
(
CRS-Graph
), 139 matches, 59 wins, 80 losses, winning percentage: 42,4 %
Date
League / Tournament
Leg
R.
Game
Result (Home:Away)
all seasons
2019/2020
2020/2021
2021/2022
2022/2023
2023/2024
all leagues and tournaments
only leagues
only tournaments
2. Klasse (2023/2024)
2. Klasse (2022/2023)
4. Klasse (2021/2022)
4. Klasse (2020/2021)
4. Klasse (2019/2020)
VÖB_Turnier_22 (2022/2023)
all
1
2
3
4
all
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
all opponents
Adler Robert
Ankic Novica
Antic Dejan
Axmann Karl
Bauer Gerhard
Berndl Stefan
Brosch Markus
Brunner Rudolf
Böhm Rudolf
Chiba Franz
Cis Paul
Dichler Ewald
Divic Karlo
Dorner Roland
Edelbacher Daniel
Eichhorn Herbert
Galek Pawel-Piotr
Gartner Klaus
Gasser Timo
Girgis Samy
Glassl Manfred
Gotthart Lukas
Grohmann Karl
Haberhauer Alexander
Hahn Christoph
Hametner Robert
Hartwein Günther
Hofer Christian
Holzmann Michael
Hornik Walter
Huber Franz
Huo Yonghong
Kafka Werner
Kaplan Tahsin
Kiekenap Martin
Kowalski Martin
Krettek Robert
Kroupa Herbert
Kurz Gerhard
Köberl Walter
Lakits Gerhard
Leirich Gerhard
Lesayova Lucia
Liebinger Franz
Löffler Hannes
Maw Bernhard
Mayer Stefan
Meisl Herbert
Micheluzzi Hubert
Müller Alexander
Nagl Michael
Neugebauer Michael
Nowotny Erich
Paltl Gerhard
Panhuber Ernst
Parzer Florian
Peschka Franz
Petrek Alen
Planner Harald
Pruscha Alfred
Rammel Wolfgang
Ratz Friedrich
Rauch Gerald
Reischel Walter
Riha Alfred
Rychly Michael
Schernhammer Axel
Schmid Josef
Schmidt Werner
Schulz Tobias
Schuster Erwin
Schönsleben Wilhelm
Schönweiler Franz
Seidl Sabine
Sencar Joze
Sommer Gabriel
Sporrer Elisabeth
Stadler Hubert
Stevanovic Miroljub
Stoskovic Aleksandar
Stutzenberger Thomas
Szongott Christian
Tauchner Michael
Thunshirn Christian
Tömböl Heinz
Tömböl Rupert
Wallner Peter
Weber Günter
Wildauer Michael
Winkelhofer Christine
Wöhrer Erich
Ziegler Robert
Zimmel Werner
players of all clubs
ATTW
BBSV
BKA
FJB
FSF
HG I
KSVUW
KÖST
LAND
LENZ
OLY
OWS
POST
SKH
SU9
VL
WILI
WN
all
W
L
23.04.2024
2. Klasse
2
11
Franz Schönweiler (SKH2)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
23.04.2024
2. Klasse
2
11
Daniel Edelbacher (SKH2)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
03.04.2024
2. Klasse
2
10
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Martin Kiekenap (OLY3)
1:3
03.04.2024
2. Klasse
2
10
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Florian Parzer (OLY3)
3:0
03.04.2024
2. Klasse
2
10
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Lucia Lesayova (OLY3)
0:3
13.03.2024
2. Klasse
2
7
Franz Liebinger (HG I4)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
0:3
13.03.2024
2. Klasse
2
7
Michael Nagl (HG I4)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
13.03.2024
2. Klasse
2
7
Erich Nowotny (HG I4)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
1:3
28.02.2024
2. Klasse
2
6
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Herbert Kroupa (SU91)
3:0
28.02.2024
2. Klasse
2
6
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Hubert Micheluzzi (SU91)
0:3
28.02.2024
2. Klasse
2
6
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Hannes Löffler (SU91)
1:3
01.02.2024
2. Klasse
2
4
Klaus Gartner (FJB4)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:1
01.02.2024
2. Klasse
2
4
Roland Dorner (FJB4)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:1
24.01.2024
2. Klasse
2
3
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Werner Zimmel (BKA2)
0:3
24.01.2024
2. Klasse
2
3
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Tobias Schulz (BKA2)
3:2
24.01.2024
2. Klasse
2
3
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Christian Hofer (BKA2)
3:2
16.01.2024
2. Klasse
2
2
Michael Neugebauer (ATTW1)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
16.01.2024
2. Klasse
2
2
Gabriel Sommer (ATTW1)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:1
10.01.2024
2. Klasse
2
1
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Robert Adler (HG I3)
2:3
10.01.2024
2. Klasse
2
1
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Markus Brosch (HG I3)
2:3
18.12.2023
2. Klasse
1
10
Paul Cis (OLY3)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:1
18.12.2023
2. Klasse
1
10
Martin Kiekenap (OLY3)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
0:3
22.11.2023
2. Klasse
1
9
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Ewald Dichler (KSVUW1)
0:3
22.11.2023
2. Klasse
1
9
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Axel Schernhammer (KSVUW1)
3:0
22.11.2023
2. Klasse
1
9
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Michael Wildauer (KSVUW1)
0:3
18.10.2023
2. Klasse
1
6
Herbert Kroupa (SU91)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
0:3
18.10.2023
2. Klasse
1
6
Lukas Gotthart (SU91)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:2
04.10.2023
2. Klasse
1
4
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Walter Reischel (FJB4)
3:0
04.10.2023
2. Klasse
1
4
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Robert Hametner (FJB4)
3:1
04.10.2023
2. Klasse
1
4
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Roland Dorner (FJB4)
1:3
21.09.2023
2. Klasse
1
3
Christian Hofer (BKA2)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
2:3
21.09.2023
2. Klasse
1
3
Günter Weber (BKA2)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
1:3
21.09.2023
2. Klasse
1
3
Werner Zimmel (BKA2)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:1
06.09.2023
2. Klasse
1
1
Robert Adler (HG I3)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:2
06.09.2023
2. Klasse
1
1
Erwin Schuster (HG I3)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
1:3
06.09.2023
2. Klasse
1
1
Samy Girgis (HG I3)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:2
29.03.2023
2. Klasse
3
4
Hubert Stadler (WN2)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:2
29.03.2023
2. Klasse
3
4
Yonghong Huo (WN2)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
29.03.2023
2. Klasse
3
4
Sabine Seidl (WN2)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:1
08.03.2023
2. Klasse
3
2
Robert Adler (HG I3)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
08.03.2023
2. Klasse
3
2
Samy Girgis (HG I3)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
23.02.2023
2. Klasse
4
5
Peter Wallner (FJB5)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:1
23.02.2023
2. Klasse
4
5
Robert Ziegler (FJB5)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
01.02.2023
2. Klasse
4
4
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Yonghong Huo (WN2)
0:3
01.02.2023
2. Klasse
4
4
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Sabine Seidl (WN2)
0:3
25.01.2023
2. Klasse
4
3
Christian Thunshirn (POST1)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
25.01.2023
2. Klasse
4
3
Karlo Divic (POST1)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
25.01.2023
2. Klasse
4
3
Thomas Stutzenberger (POST1)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:2
01.01.2023
VÖB_Turnier_22
Hauptbewerb_C
Karl Grohmann (KSVUW)
-
Srdjan Atarac (BTTC)
L
01.01.2023
VÖB_Turnier_22
Hauptbewerb_C
Michael Neugebauer (ATTW)
-
Srdjan Atarac (BTTC)
W
01.01.2023
VÖB_Turnier_22
Hauptbewerb_C
Samy Girgis (HG I)
-
Srdjan Atarac (BTTC)
W
01.01.2023
VÖB_Turnier_22
Bewerb_C_Vorrunde_A
Srdjan Atarac (BTTC)
-
Christine Winkelhofer (SKH)
W
01.01.2023
VÖB_Turnier_22
Bewerb_C_Vorrunde_A
Novica Ankic (ATTW)
-
Srdjan Atarac (BTTC)
W
01.01.2023
VÖB_Turnier_22
Hauptbewerb_C
Srdjan Atarac (BTTC)
-
Alexander Müller (VL)
W
01.01.2023
VÖB_Turnier_22
Bewerb_C_Vorrunde_A
Hubert Micheluzzi (SU9)
-
Srdjan Atarac (BTTC)
L
01.12.2022
2. Klasse
2
5
Robert Hametner (FJB5)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
0:3
01.12.2022
2. Klasse
2
5
Robert Ziegler (FJB5)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
23.11.2022
2. Klasse
2
4
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Yonghong Huo (WN2)
0:3
23.11.2022
2. Klasse
2
4
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Sabine Seidl (WN2)
0:3
16.11.2022
2. Klasse
2
3
Elisabeth Sporrer (POST1)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
16.11.2022
2. Klasse
2
3
Werner Kafka (POST1)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
16.11.2022
2. Klasse
2
3
Christian Thunshirn (POST1)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
0:3
09.11.2022
2. Klasse
2
2
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Robert Adler (HG I3)
0:3
09.11.2022
2. Klasse
2
2
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Walter Hornik (HG I3)
3:0
19.10.2022
2. Klasse
2
1
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Franz Peschka (FSF1)
3:2
19.10.2022
2. Klasse
2
1
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Günther Hartwein (FSF1)
0:3
12.10.2022
2. Klasse
1
5
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Klaus Gartner (FJB5)
3:2
12.10.2022
2. Klasse
1
5
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Walter Reischel (FJB5)
1:3
12.10.2022
2. Klasse
1
5
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Robert Ziegler (FJB5)
2:3
05.10.2022
2. Klasse
1
4
Franz Huber (WN2)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
05.10.2022
2. Klasse
1
4
Joze Sencar (WN2)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:2
08.09.2022
2. Klasse
1
1
Günther Hartwein (FSF1)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
08.09.2022
2. Klasse
1
1
Werner Schmidt (FSF1)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
0:3
02.05.2022
4. Klasse
2
9
Karl Grohmann (LAND2)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:2
02.05.2022
4. Klasse
2
9
Timo Gasser (LAND2)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
1:3
05.04.2022
4. Klasse
2
7
Josef Schmid (SKH3)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
1:3
05.04.2022
4. Klasse
2
7
Rupert Tömböl (SKH3)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
1:3
13.04.2022
4. Klasse
2
6
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Pawel-Piotr Galek (LENZ1)
1:3
13.04.2022
4. Klasse
2
6
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Christian Szongott (LENZ1)
1:3
16.03.2022
4. Klasse
2
3
Gerhard Bauer (HG I5)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
0:3
16.03.2022
4. Klasse
2
3
Samy Girgis (HG I5)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
16.03.2022
4. Klasse
2
3
Walter Köberl (HG I5)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
1:3
16.02.2022
4. Klasse
1
10
Manfred Glassl (POST1)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
L (w.o.)
16.02.2022
4. Klasse
1
10
Rudolf Brunner (POST1)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:2
12.01.2022
4. Klasse
1
9
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Friedrich Ratz (LAND2)
3:0
12.01.2022
4. Klasse
1
9
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Alen Petrek (LAND2)
2:3
12.01.2022
4. Klasse
1
9
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Karl Grohmann (LAND2)
3:0
15.11.2021
4. Klasse
1
8
Miroljub Stevanovic (WILI4)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
2:3
15.11.2021
4. Klasse
1
8
Aleksandar Stoskovic (WILI4)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
15.11.2021
4. Klasse
1
8
Dejan Antic (WILI4)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
28.10.2021
4. Klasse
1
6
Pawel-Piotr Galek (LENZ1)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:1
28.10.2021
4. Klasse
1
6
Martin Kowalski (LENZ1)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
0:3
28.10.2021
4. Klasse
1
6
Michael Holzmann (LENZ1)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:2
11.10.2021
4. Klasse
1
4
Michael Rychly (KÖST1)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
0:3
11.10.2021
4. Klasse
1
4
Gerhard Paltl (KÖST1)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:1
11.10.2021
4. Klasse
1
4
Alfred Pruscha (KÖST1)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
1:3
05.10.2021
4. Klasse
1
3
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Harald Planner (HG I5)
3:2
05.10.2021
4. Klasse
1
3
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Samy Girgis (HG I5)
1:3
05.10.2021
4. Klasse
1
3
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Gerhard Bauer (HG I5)
3:2
23.09.2021
4. Klasse
1
2
Gerald Rauch (KSVUW2)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
1:3
23.09.2021
4. Klasse
1
2
Alfred Riha (KSVUW2)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:2
23.09.2021
4. Klasse
1
2
Christoph Hahn (KSVUW2)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
0:3
21.10.2020
4. Klasse
1
6
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Wolfgang Rammel (SKH3)
3:2
21.10.2020
4. Klasse
1
6
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Christine Winkelhofer (SKH3)
3:2
14.10.2020
4. Klasse
1
5
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Michael Rychly (KÖST1)
3:2
14.10.2020
4. Klasse
1
5
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Gerhard Paltl (KÖST1)
0:3
14.10.2020
4. Klasse
1
5
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Alfred Pruscha (KÖST1)
3:2
05.10.2020
4. Klasse
1
4
Franz Chiba (WILI5)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
0:3
05.10.2020
4. Klasse
1
4
Stefan Berndl (WILI5)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:1
05.10.2020
4. Klasse
1
4
Miroljub Stevanovic (WILI5)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
0:3
23.09.2020
4. Klasse
1
3
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Alexander Haberhauer (OWS3)
3:1
23.09.2020
4. Klasse
1
3
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Bernhard Maw (OWS3)
1:3
23.09.2020
4. Klasse
1
3
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Karl Axmann (OWS3)
3:1
17.09.2020
4. Klasse
1
2
Ernst Panhuber (WILI6)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
0:0
17.09.2020
4. Klasse
1
2
Robert Krettek (WILI6)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
17.09.2020
4. Klasse
1
2
Herbert Meisl (WILI6)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
2:3
24.02.2020
4. Klasse
2
5
Miroljub Stevanovic (WILI5)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:1
24.02.2020
4. Klasse
2
5
Franz Chiba (WILI5)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
0:3
24.02.2020
4. Klasse
2
5
Stefan Berndl (WILI5)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:0
29.01.2020
4. Klasse
2
3
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Michael Tauchner (LENZ1)
3:2
29.01.2020
4. Klasse
2
3
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Pawel-Piotr Galek (LENZ1)
0:3
29.01.2020
4. Klasse
2
3
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Gerhard Leirich (LENZ1)
2:3
11.12.2019
4. Klasse
1
11
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Stefan Mayer (KÖST1)
1:3
11.12.2019
4. Klasse
1
11
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Alfred Pruscha (KÖST1)
3:1
11.12.2019
4. Klasse
1
11
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Michael Rychly (KÖST1)
3:2
04.12.2019
4. Klasse
1
10
Wilhelm Schönsleben (HG I5)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:2
04.12.2019
4. Klasse
1
10
Gerhard Bauer (HG I5)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:1
04.12.2019
4. Klasse
1
10
Tahsin Kaplan (HG I5)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:2
21.11.2019
4. Klasse
1
9
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Gerhard Lakits (SKH3)
3:0
21.11.2019
4. Klasse
1
9
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Heinz Tömböl (SKH3)
3:0
21.11.2019
4. Klasse
1
9
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Rupert Tömböl (SKH3)
1:3
13.11.2019
4. Klasse
1
8
Herbert Eichhorn (BBSV2)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:2
13.11.2019
4. Klasse
1
8
Erich Wöhrer (BBSV2)
-
Srdjan Atarac (BTTC1)
3:1
06.11.2019
4. Klasse
1
7
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Bernhard Maw (OWS4)
2:3
06.11.2019
4. Klasse
1
7
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Karl Axmann (OWS4)
1:3
06.11.2019
4. Klasse
1
7
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Gerhard Kurz (OWS4)
3:1
23.10.2019
4. Klasse
1
5
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Miroljub Stevanovic (WILI5)
3:2
23.10.2019
4. Klasse
1
5
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Rudolf Böhm (WILI5)
3:1
23.10.2019
4. Klasse
1
5
Srdjan Atarac (BTTC1)
-
Dejan Antic (WILI5)
3:2
XTTV Result Service (Version 15.1329 - 26.08.2023)
|
XTTV
|
VOEB-contact
|
Privacy Policy