XTTV Result Service
To get full functionality and best presentation JavaScript must be activated.
VOEB
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
Results
Tournaments
Ranking query
Club Schedule
Search Player
Players entries
Email notification
User:
Password:
remain logged
lost password
Group
Klassen
Results:
Franz Gruber
(
CRS-Graph
), 160 matches, 83 wins, 77 losses, winning percentage: 51,9 %
Date
League / Tournament
Leg
R.
Game
Result (Home:Away)
all seasons
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013
2013/2014
2014/2015
2015/2016
all leagues and tournaments
only leagues
only tournaments
3. Klasse (2013/2014)
3. Klasse (2012/2013)
3. Klasse (2011/2012)
3. Klasse (2010/2011)
3. Klasse (2009/2010)
3. Klasse (2008/2009)
4. Klasse (2015/2016)
4. Klasse (2014/2015)
Liga (2012/2013)
Liga (2011/2012)
Liga (2008/2009)
all
1
2
all
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
all opponents
Antony Helmut
Arlt Herwig
Bacher Gottfried
Barth Wilfried
Baumgartner Christian
Belski Adam
Bicher Martin
Binder Wolfgang
Breitenseher Günther
Brosch Markus
Cerny Andreas
Demus Herbert
Dragnev Lubomir
Dvorak Wilhelm
Eder Franz
Encheva Elisaveta
Feuchtl Peter
Fiala Gerhard
Freistetter Gerald
Gelich Johannes
Grünwald Werner
Görnet Ronald
Haas Norbert
Haberhauer Alexander
Hahn Christoph
Haidvogl Mathias
Hala Michael
Harrer Georg
Hartwein Günther
Held Thomas
Huber Andreas
Hunger Dietrich
Indra Herbert
Jemelik Peter
Jäch Manfred
Kafka Werner
Kamenik Friedrich
Kamenik Johann
Keil Rudolf
Kellerberger Raimund
Klaghofer Otto
Klein Günther
Knoll Friedrich
Knotek Gerhard
Kokoly Peter
Kolpek Thomas
Kolpek Walter
Koprax Ernst
Kratochwil Wilhelm
Krenn Dietmar
Krenn Norman
Krettek Robert
Krölling Manfred
Lang Gerhard
Leeb Reinhold
Lengl Hermann
Lippl Peter
Lorenz Harald
Ludwig Hans
Macsai Zoltan
Mayer Stefan
Meisl Herbert
Merchant Norman
Michl Ludwig
Mikyska Alfred
Mikyska Gertrude
Mischu Peter
Mohr Johann
Müllner Günter
Nagl Wolfgang
Neussner Rudolf
Nowotny Erich
Paltl Gerhard
Panhuber Ernst
Pareiss Hans
Paul Siegfried
Paunovic Toplica
Pereira Johannes
Pichler Kurt
Pokorn Hans
Pruscha Alfred
Radauer Franz
Rahbar Massoud
Rezek Karl
Rodriguez Pedro
Rohr Wolfgang
Rothen Titus
Rychly Michael
Schiller Bernd
Schindlauer Wolfram
Schlosser Franz
Schmid Josef
Schneckenreither Franz
Schuster Erwin
Sekulic Zlatibor
Sencar Joze
Sperk-Bogendorfer Gert
Spichtinger Manfred
Spieler August
Sreckovic Zivan
Stadler Hubert
Steinbrecher Franz
Steininger Christian
Straka Christoph
Sulzer Thomas
Weiss Herbert
Weiss Waltraud
Wendl Hans
Wiedemann Gerald
Wiehart Herbert
Wildauer Michael
Wöginger Martin
Zahradnik Viktor
Zeman Roman
Zimmel Werner
players of all clubs
BBSV
BKA
BOR
BRZ
FJB
FSF
HG I
HTBL-RW
KHR
KSV-BS
KSVUW
KÖST
OLY
OWS
POST
RUSPI
SKH
SVSM
WILI
WN
all
W
L
11.04.2016
4. Klasse
2
10
Franz Gruber (FLO2)
-
Friedrich Kamenik (SVSM2)
3:0
11.04.2016
4. Klasse
2
10
Franz Gruber (FLO2)
-
Gerhard Lang (SVSM2)
3:2
11.04.2016
4. Klasse
2
10
Franz Gruber (FLO2)
-
Norman Merchant (SVSM2)
3:1
14.03.2016
4. Klasse
2
8
Franz Gruber (FLO2)
-
Christoph Straka (OLY5)
0:3
29.02.2016
4. Klasse
2
6
Franz Gruber (FLO2)
-
Alexander Haberhauer (KHR1)
3:2
29.02.2016
4. Klasse
2
6
Franz Gruber (FLO2)
-
Herwig Arlt (KHR1)
1:3
29.02.2016
4. Klasse
2
6
Franz Gruber (FLO2)
-
Peter Lippl (KHR1)
3:2
18.01.2016
4. Klasse
2
2
Franz Gruber (FLO2)
-
Hermann Lengl (BOR2)
3:1
18.01.2016
4. Klasse
2
2
Franz Gruber (FLO2)
-
Manfred Spichtinger (BOR2)
3:0
11.01.2016
4. Klasse
2
1
Franz Gruber (FLO2)
-
Franz Schlosser (WN2)
3:0
11.01.2016
4. Klasse
2
1
Franz Gruber (FLO2)
-
Joze Sencar (WN2)
1:3
11.01.2016
4. Klasse
2
1
Franz Gruber (FLO2)
-
Rudolf Keil (WN2)
0:3
14.12.2015
4. Klasse
1
11
Franz Gruber (FLO2)
-
Werner Zimmel (BKA3)
3:0
28.09.2015
4. Klasse
1
3
Franz Gruber (FLO2)
-
Titus Rothen (BRZ3)
1:3
28.09.2015
4. Klasse
1
3
Franz Gruber (FLO2)
-
Massoud Rahbar (BRZ3)
2:3
12.01.2015
4. Klasse
2
1
Franz Gruber (FLO2)
-
Martin Wöginger (WILI6)
1:3
12.01.2015
4. Klasse
2
1
Franz Gruber (FLO2)
-
August Spieler (WILI6)
2:3
12.01.2015
4. Klasse
2
1
Franz Gruber (FLO2)
-
Thomas Sulzer (WILI6)
3:2
04.12.2014
4. Klasse
1
10
Massoud Rahbar (BRZ3)
-
Franz Gruber (FLO2)
3:1
04.12.2014
4. Klasse
1
10
Titus Rothen (BRZ3)
-
Franz Gruber (FLO2)
3:0
04.12.2014
4. Klasse
1
10
Günther Klein (BRZ3)
-
Franz Gruber (FLO2)
1:3
10.11.2014
4. Klasse
1
13
Franz Gruber (FLO2)
-
Norman Merchant (SVSM2)
3:0
10.11.2014
4. Klasse
1
13
Franz Gruber (FLO2)
-
Gerhard Lang (SVSM2)
3:0
10.11.2014
4. Klasse
1
13
Franz Gruber (FLO2)
-
Johann Kamenik (SVSM2)
3:2
27.10.2014
4. Klasse
1
6
Franz Gruber (FLO2)
-
Markus Brosch (HG I4)
0:3
27.10.2014
4. Klasse
1
6
Franz Gruber (FLO2)
-
Erwin Schuster (HG I4)
2:3
28.04.2014
3. Klasse
2
10
Franz Gruber (FLO2)
-
Siegfried Paul (KÖST5)
0:3
28.04.2014
3. Klasse
2
10
Franz Gruber (FLO2)
-
Roman Zeman (KÖST5)
3:2
24.03.2014
3. Klasse
2
8
Franz Gruber (FLO2)
-
Günter Müllner (HTBL-RW1)
1:3
24.03.2014
3. Klasse
2
8
Franz Gruber (FLO2)
-
Otto Klaghofer (HTBL-RW1)
0:3
03.03.2014
3. Klasse
2
6
Franz Gruber (FLO2)
-
Gertrude Mikyska (WILI5)
3:0
03.03.2014
3. Klasse
2
6
Franz Gruber (FLO2)
-
Ludwig Michl (WILI5)
1:3
17.02.2014
3. Klasse
2
4
Franz Gruber (FLO2)
-
Norman Krenn (KSV-BS1)
1:3
17.02.2014
3. Klasse
2
4
Franz Gruber (FLO2)
-
Mathias Haidvogl (KSV-BS1)
3:2
17.02.2014
3. Klasse
2
4
Franz Gruber (FLO2)
-
Ronald Görnet (KSV-BS1)
3:2
20.01.2014
3. Klasse
2
2
Franz Gruber (FLO2)
-
Norman Merchant (SVSM2)
0:3
20.01.2014
3. Klasse
2
2
Franz Gruber (FLO2)
-
Raimund Kellerberger (SVSM2)
2:3
20.01.2014
3. Klasse
2
2
Franz Gruber (FLO2)
-
Gerhard Lang (SVSM2)
3:1
13.01.2014
3. Klasse
2
1
Franz Gruber (FLO2)
-
Kurt Pichler (BKA3)
0:3
13.01.2014
3. Klasse
2
1
Franz Gruber (FLO2)
-
Franz Radauer (BKA3)
3:1
13.01.2014
3. Klasse
2
1
Franz Gruber (FLO2)
-
Friedrich Knoll (BKA3)
3:1
09.12.2013
3. Klasse
1
11
Franz Gruber (FLO2)
-
Josef Schmid (SKH2)
0:3
09.12.2013
3. Klasse
1
11
Franz Gruber (FLO2)
-
Martin Bicher (SKH2)
1:3
25.11.2013
3. Klasse
1
9
Franz Gruber (FLO2)
-
Hubert Stadler (WN2)
0:3
25.11.2013
3. Klasse
1
9
Franz Gruber (FLO2)
-
Rudolf Keil (WN2)
0:3
25.11.2013
3. Klasse
1
9
Franz Gruber (FLO2)
-
Joze Sencar (WN2)
3:1
04.11.2013
3. Klasse
1
7
Franz Gruber (FLO2)
-
Johannes Pereira (FJB4)
2:3
04.11.2013
3. Klasse
1
7
Franz Gruber (FLO2)
-
Peter Feuchtl (FJB4)
1:3
04.11.2013
3. Klasse
1
7
Franz Gruber (FLO2)
-
Viktor Zahradnik (FJB4)
0:3
21.10.2013
3. Klasse
1
5
Franz Gruber (FLO2)
-
Michael Rychly (KÖST4)
3:0
21.10.2013
3. Klasse
1
5
Franz Gruber (FLO2)
-
Stefan Mayer (KÖST4)
3:2
21.10.2013
3. Klasse
1
5
Franz Gruber (FLO2)
-
Gerhard Paltl (KÖST4)
1:3
30.09.2013
3. Klasse
1
3
Franz Gruber (FLO2)
-
Werner Grünwald (FSF1)
W (w.o.)
30.09.2013
3. Klasse
1
3
Franz Gruber (FLO2)
-
Günther Hartwein (FSF1)
0:3
18.03.2013
3. Klasse
2
9
Franz Gruber (FLO2)
-
Manfred Jäch (KSVUW2)
3:0
04.03.2013
3. Klasse
2
7
Franz Gruber (FLO2)
-
Gerald Freistetter (SKH2)
0:3
04.03.2013
3. Klasse
2
7
Franz Gruber (FLO2)
-
Waltraud Weiss (SKH2)
3:1
00.00.0000
3. Klasse
2
4
Franz Gruber (FLO2)
-
Werner Kafka (POST1)
0:3
00.00.0000
3. Klasse
2
4
Franz Gruber (FLO2)
-
Peter Jemelik (POST1)
3:1
00.00.0000
3. Klasse
2
4
Franz Gruber (FLO2)
-
Herbert Indra (POST1)
1:3
15.11.2012
Liga
1
8
Zlatibor Sekulic (WILI2)
-
Franz Gruber (FLO1)
3:1
15.11.2012
Liga
1
8
Zivan Sreckovic (WILI2)
-
Franz Gruber (FLO1)
3:0
22.10.2012
3. Klasse
1
6
Franz Gruber (FLO2)
-
Zoltan Macsai (KÖST5)
3:0
15.10.2012
3. Klasse
1
5
Franz Gruber (FLO2)
-
Günther Hartwein (FSF1)
3:1
15.10.2012
3. Klasse
1
5
Franz Gruber (FLO2)
-
Wilhelm Dvorak (FSF1)
0:3
15.10.2012
3. Klasse
1
5
Franz Gruber (FLO2)
-
Werner Grünwald (FSF1)
3:1
24.09.2012
3. Klasse
1
3
Franz Gruber (FLO2)
-
Toplica Paunovic (OWS2)
0:3
24.09.2012
3. Klasse
1
3
Franz Gruber (FLO2)
-
Pedro Rodriguez (OWS2)
3:2
24.09.2012
3. Klasse
1
3
Franz Gruber (FLO2)
-
Johannes Gelich (OWS2)
3:0
16.04.2012
3. Klasse
2
10
Franz Gruber (FLO2)
-
Gerald Wiedemann (KÖST5)
0:3
16.04.2012
3. Klasse
2
10
Franz Gruber (FLO2)
-
Franz Schneckenreither (KÖST5)
1:3
12.03.2012
3. Klasse
2
8
Franz Gruber (FLO2)
-
Ernst Panhuber (HTBL-RW1)
3:0
12.03.2012
3. Klasse
2
8
Franz Gruber (FLO2)
-
Günter Müllner (HTBL-RW1)
0:3
12.03.2012
3. Klasse
2
8
Franz Gruber (FLO2)
-
Herbert Meisl (HTBL-RW1)
1:3
27.02.2012
3. Klasse
2
6
Franz Gruber (FLO2)
-
Alfred Mikyska (WILI6)
1:3
27.02.2012
3. Klasse
2
6
Franz Gruber (FLO2)
-
Robert Krettek (WILI6)
3:1
27.02.2012
3. Klasse
2
6
Franz Gruber (FLO2)
-
Ludwig Michl (WILI6)
0:3
30.01.2012
3. Klasse
2
4
Franz Gruber (FLO2)
-
Wilfried Barth (SVSM2)
3:2
30.01.2012
3. Klasse
2
4
Franz Gruber (FLO2)
-
Raimund Kellerberger (SVSM2)
2:3
23.01.2012
3. Klasse
2
3
Franz Gruber (FLO2)
-
Gottfried Bacher (KSVUW2)
3:1
23.01.2012
3. Klasse
2
3
Franz Gruber (FLO2)
-
Christoph Hahn (KSVUW2)
3:0
23.01.2012
3. Klasse
2
3
Franz Gruber (FLO2)
-
Michael Wildauer (KSVUW2)
1:3
16.01.2012
Liga
2
2
Franz Gruber (FLO1)
-
Adam Belski (BKA2)
0:3
16.01.2012
Liga
2
2
Franz Gruber (FLO1)
-
Harald Lorenz (BKA2)
3:2
09.01.2012
3. Klasse
2
1
Franz Gruber (FLO2)
-
Wolfgang Binder (POST1)
0:3
09.01.2012
3. Klasse
2
1
Franz Gruber (FLO2)
-
Gert Sperk-Bogendorfer (POST1)
0:3
12.12.2011
3. Klasse
1
11
Franz Gruber (FLO2)
-
Johannes Gelich (OWS2)
3:1
12.12.2011
3. Klasse
1
11
Franz Gruber (FLO2)
-
Pedro Rodriguez (OWS2)
0:3
21.11.2011
3. Klasse
1
9
Franz Gruber (FLO2)
-
Helmut Antony (KSV-BS1)
2:3
21.11.2011
3. Klasse
1
9
Franz Gruber (FLO2)
-
Dietmar Krenn (KSV-BS1)
3:1
07.11.2011
3. Klasse
1
7
Franz Gruber (FLO2)
-
Wilhelm Kratochwil (FJB4)
0:3
07.11.2011
3. Klasse
1
7
Franz Gruber (FLO2)
-
Franz Steinbrecher (FJB4)
3:0
17.10.2011
3. Klasse
1
5
Franz Gruber (FLO2)
-
Michael Rychly (KÖST4)
3:1
17.10.2011
3. Klasse
1
5
Franz Gruber (FLO2)
-
Stefan Mayer (KÖST4)
1:3
17.10.2011
3. Klasse
1
5
Franz Gruber (FLO2)
-
Alfred Pruscha (KÖST4)
3:1
19.09.2011
3. Klasse
1
2
Franz Gruber (FLO2)
-
Johann Mohr (BKA4)
3:1
19.09.2011
3. Klasse
1
2
Franz Gruber (FLO2)
-
Werner Zimmel (BKA4)
2:3
19.09.2011
3. Klasse
1
2
Franz Gruber (FLO2)
-
Andreas Huber (BKA4)
0:3
11.04.2011
3. Klasse
2
11
Franz Gruber (FLO2)
-
Elisaveta Encheva (KSV-BS2)
1:3
11.04.2011
3. Klasse
2
11
Franz Gruber (FLO2)
-
Lubomir Dragnev (KSV-BS2)
3:1
21.03.2011
3. Klasse
2
9
Franz Gruber (FLO2)
-
Stefan Mayer (KÖST4)
0:3
21.03.2011
3. Klasse
2
9
Franz Gruber (FLO2)
-
Alfred Pruscha (KÖST4)
3:2
21.03.2011
3. Klasse
2
9
Franz Gruber (FLO2)
-
Michael Rychly (KÖST4)
3:1
07.03.2011
3. Klasse
2
7
Franz Gruber (FLO2)
-
Dietrich Hunger (BKA4)
0:3
07.03.2011
3. Klasse
2
7
Franz Gruber (FLO2)
-
Georg Harrer (BKA4)
3:0
07.03.2011
3. Klasse
2
7
Franz Gruber (FLO2)
-
Hans Ludwig (BKA4)
0:3
21.02.2011
3. Klasse
2
5
Franz Gruber (FLO2)
-
Hans Wendl (RUSPI2)
3:0
21.02.2011
3. Klasse
2
5
Franz Gruber (FLO2)
-
Bernd Schiller (RUSPI2)
0:3
21.02.2011
3. Klasse
2
5
Franz Gruber (FLO2)
-
Thomas Held (RUSPI2)
3:2
24.01.2011
3. Klasse
2
3
Franz Gruber (FLO2)
-
Wolfgang Rohr (KÖST6)
2:3
24.01.2011
3. Klasse
2
3
Franz Gruber (FLO2)
-
Andreas Cerny (KÖST6)
2:3
10.01.2011
3. Klasse
2
1
Franz Gruber (FLO2)
-
Franz Eder (POST1)
3:0
10.01.2011
3. Klasse
2
1
Franz Gruber (FLO2)
-
Gert Sperk-Bogendorfer (POST1)
3:2
29.11.2010
3. Klasse
1
10
Franz Gruber (FLO2)
-
Zoltan Macsai (KÖST5)
1:3
29.11.2010
3. Klasse
1
10
Franz Gruber (FLO2)
-
Michael Hala (KÖST5)
3:1
15.11.2010
3. Klasse
1
8
Franz Gruber (FLO2)
-
Raimund Kellerberger (SVSM2)
3:1
15.11.2010
3. Klasse
1
8
Franz Gruber (FLO2)
-
Christian Baumgartner (SVSM2)
3:2
25.10.2010
3. Klasse
1
6
Franz Gruber (FLO2)
-
Hans Pareiss (BKA3)
3:2
25.10.2010
3. Klasse
1
6
Franz Gruber (FLO2)
-
Andreas Huber (BKA3)
2:3
28.10.2010
3. Klasse
1
4
Franz Gruber (FLO2)
-
Franz Steinbrecher (FJB4)
3:0
28.10.2010
3. Klasse
1
4
Franz Gruber (FLO2)
-
Viktor Zahradnik (FJB4)
1:3
28.10.2010
3. Klasse
1
4
Franz Gruber (FLO2)
-
Günther Breitenseher (FJB4)
3:2
20.09.2010
3. Klasse
1
2
Franz Gruber (FLO2)
-
Ludwig Michl (WILI8)
0:3
20.09.2010
3. Klasse
1
2
Franz Gruber (FLO2)
-
Alfred Mikyska (WILI8)
1:3
26.04.2010
3. Klasse
2
11
Franz Gruber (FLO2)
-
Christian Steininger (HG I3)
1:0
26.04.2010
3. Klasse
2
11
Franz Gruber (FLO2)
-
Erwin Schuster (HG I3)
1:0
26.04.2010
3. Klasse
2
11
Franz Gruber (FLO2)
-
Markus Brosch (HG I3)
1:0
15.03.2010
3. Klasse
2
7
Franz Gruber (FLO2)
-
Alfred Pruscha (KÖST4)
1:0
15.03.2010
3. Klasse
2
7
Franz Gruber (FLO2)
-
Michael Rychly (KÖST4)
1:0
15.03.2010
3. Klasse
2
7
Franz Gruber (FLO2)
-
Stefan Mayer (KÖST4)
1:0
18.01.2010
3. Klasse
2
2
Franz Gruber (FLO2)
-
Zoltan Macsai (KÖST5)
1:0
18.01.2010
3. Klasse
2
2
Franz Gruber (FLO2)
-
Hans Pokorn (KÖST5)
1:0
18.01.2010
3. Klasse
2
2
Franz Gruber (FLO2)
-
Wolfgang Rohr (KÖST5)
0:1
09.11.2009
3. Klasse
1
8
Franz Gruber (FLO2)
-
Wolfram Schindlauer (BKA5)
0:1
09.11.2009
3. Klasse
1
8
Franz Gruber (FLO2)
-
Franz Radauer (BKA5)
1:0
12.10.2009
3. Klasse
1
6
Franz Gruber (FLO2)
-
Herbert Weiss (KHR1)
1:0
12.10.2009
3. Klasse
1
6
Franz Gruber (FLO2)
-
Reinhold Leeb (KHR1)
1:0
28.09.2009
3. Klasse
1
3
Franz Gruber (FLO2)
-
Gerhard Fiala (BBSV1)
0:1
28.09.2009
3. Klasse
1
3
Franz Gruber (FLO2)
-
Gerhard Knotek (BBSV1)
1:0
14.09.2009
3. Klasse
1
1
Franz Gruber (FLO2)
-
Gertrude Mikyska (WILI8)
0:1
14.09.2009
3. Klasse
1
1
Franz Gruber (FLO2)
-
Karl Rezek (WILI8)
1:0
01.01.2009
3. Klasse
2
11
Franz Gruber (FLO2)
-
Wolfgang Rohr (KÖST5)
0:1
01.01.2009
3. Klasse
2
11
Franz Gruber (FLO2)
-
Rudolf Neussner (KÖST5)
1:0
01.01.2009
3. Klasse
2
9
Franz Gruber (FLO2)
-
Erich Nowotny (HG I2)
0:1
01.01.2009
3. Klasse
2
9
Franz Gruber (FLO2)
-
Herbert Wiehart (HG I2)
1:0
01.01.2009
Liga
2
6
Franz Gruber (FLO1)
-
Ernst Koprax (HG I1)
0:1
01.01.2009
Liga
2
6
Franz Gruber (FLO1)
-
Wolfgang Nagl (HG I1)
0:1
01.01.2009
3. Klasse
1
10
Franz Gruber (FLO2)
-
Franz Radauer (BKA5)
1:0
01.01.2009
3. Klasse
1
10
Franz Gruber (FLO2)
-
Dietrich Hunger (BKA5)
0:1
01.01.2009
3. Klasse
1
10
Franz Gruber (FLO2)
-
Hans Ludwig (BKA5)
1:0
01.01.2009
Liga
1
9
Franz Gruber (FLO1)
-
Peter Kokoly (WILI2)
1:0
01.01.2009
Liga
1
9
Franz Gruber (FLO1)
-
Peter Mischu (WILI2)
1:0
01.01.2009
3. Klasse
1
6
Franz Gruber (FLO2)
-
Thomas Kolpek (WILI7)
1:0
01.01.2009
3. Klasse
1
6
Franz Gruber (FLO2)
-
August Spieler (WILI7)
1:0
01.01.2009
3. Klasse
1
6
Franz Gruber (FLO2)
-
Walter Kolpek (WILI7)
0:1
01.01.2009
3. Klasse
1
3
Franz Gruber (FLO2)
-
Manfred Krölling (FSF3)
1:0
01.01.2009
3. Klasse
1
3
Franz Gruber (FLO2)
-
Norbert Haas (FSF3)
1:0
01.01.2009
3. Klasse
1
1
Franz Gruber (FLO2)
-
Wolfgang Binder (POST1)
0:1
01.01.2009
3. Klasse
1
1
Franz Gruber (FLO2)
-
Gert Sperk-Bogendorfer (POST1)
0:1
01.01.2009
3. Klasse
1
1
Franz Gruber (FLO2)
-
Herbert Demus (POST1)
1:0
XTTV Result Service (Version 15.1329 - 26.08.2023)
|
XTTV
|
VOEB-contact
|
Privacy Policy